آموزش کار با لیستها در ASP.NET Core MVC

19,000 تومان

مشخصات دوره
زمان 53 دقیقه
تعداد 10
کیفیت 720
فرمت MP4
حجم 90 مگابایت
تعداد فروش 29

این دوره ی آموزشی در 10 ویدیو و به مدت 53 دقیقه تهیه شده و به شما نحوه ی کار با لیست های داده در ASP Core 2.0 MVC رو آموزش میدهد. 

ابتدا یک پروژه ی خام ایجاد می کنیم و بعد به بررسی مفهوم MVC در محیط ASP Core  می پردازیم. سپس یک ویو ایجاد می کنیم و بعد مدلی به Movie تعریف می کنیم. 

در این ویو قرار است لیستی از فیلمها را در یک صفحه نمایش دهیم. بعد به لیست شمارنده اضافه می کنیم و با استفاده از قابلیت Functions در Razor تابعی جهت بررسی قدیم یا جدید بودن آن تعریف می کنیم. بعد نحوه ی کد نویسی درون مدل ها را بررسی می کنیم و توابعی به آن اضافه می کنیم. 

در ادامه ی دوره ی آموزشی قابلیتی به برنامه اضافه می کنیم که فیلمها را بر اساس نام و تاریخ انتشار مرتب کند. سپس با اضافه کردن قابلیت نحوه ی چینش از بالا به پایین و از پایین به بالا در این مرحله تکمیل می کنیم. در قسمت با مقدمات Routing آشنا می شویم و تکنیک های استفادها از QueryString را در محیط ASP Core معرفی می کنیم.

در آخرین مرحله قابلیت جستجو را به پروژه اضافه می کنیم. و شما می آموزید که چطوری لیست از داده ها را بر اساس یک Search Box فیلتر کنید.

این دوره مختصر و مفید تهیه شده و در تمام قسمتهای آن از قابلیت های ASP Core نهایت بهره برداری انجام شده است. بعد از تکمیل این دوره  در کار با لیستها را در ASP Core مهارت پیدا می کنید.  کار جستجو ، مرتب سازی و فیلترینگ با کمک LINQ انجام می شود و با Tag Helper ها Function و همچنین نحوه ی کار با Routing و QueryString آشنا می شوید.

  1. ایجاد پروژه ی جدید در Visual Studio 2017
  2. آشنایی با Model - View - Controller
  3. ایجاد یک View
  4. نمایش اطلاعات در جدول و اضافه کردن شمارنده
  5. کار با Functions درون Razor
  6. مرتب سازی با QueryString و Routing
  7. مرتب سازی با Tag Helper
  8. تغییر چیدمان با OrderBy
  9. استفاده از ViewData برای بهبود رابط کاربری
  10. اضافه کردن قابلیت جستجو و فیلتر کردن لیست

خرید برگشت