آموزش ASP.NET Core

399,000 تومان

مشخصات دوره
زمان 2068 دقیقه
تعداد 497
کیفیت 720
فرمت MP4
حجم 5000 مگابایت

در طی سال جاری در کدهک دوره های آموزشی تخصصی در زمینه ی ASP.NET Core منتشر کردیم. حالا در انتهای سال و به عنوان یک هدیه ی نوروزی قصد داریم مجموعه ی کاملی از بهترین آموزشهای تهیه شده را در قالب یک بسته ی جامع عرضه کنیم. 

این مجموعه شامل 29 ساعت آموزش تخصصی ASP.NET Core است که در 466 ویدیو تهیه  و در 6 فصل مجزا دسته بندی شده است.

برای تهیه ی این مجموعه ی آموزشی از ASP.NET Core نسخه های 2.0 , 2.1 , 2.2 ، 3.0 و 3.1 استفاده شده و همه ی مطالب در آخرین نسخه قابل استفاده است. 

کیفیت و ساختار ویدیوها

 • این مجموعه با بالاترین کیفیت تصویر و صدا تهیه شده و تلاش شده تا جای ممکن از اسلاید و انیمیشن برای شفافیت بیشتر موضوعات آموزشی استفاده شود.
 • ویدیوها کوتاه و جدا از هم ضبط شده است تا به راحتی بتوانید آنها در مدت کم تماشا کنید.
 • آموزش ها ضرب آهنگ روانی دارند و قسمتها اضافی آن حذف شده تا از زمانتان حداکثر استفاده را ببرید و وقت خود را صرف تماشای لود شدن صفحه یا ایجاد کلاس و ... نکنید.

معرفی دوره : 

در این ویدیو دوره ASP NET Core کدهک به طور کامل معرفی شده است : 

https://www.aparat.com/v/nJ94E

پروژه محور و آموزش محور

 • در این مجموعه علاوه بر اینکه از چند پروژه دمو برای آموزش استفاده می شود سعی شده مباحث پیشرفته فریم ورک ASP.NET Core در قالب مثال توضیح داده شود.
 • هیچ مطلبی در این دوره بدون مثال و نمونه ی کد نیست به نحوی که می توانید به راحتی تکنیکهای معرفی شده را در پروژه های خود بکار گیرید.
 •  سورس پروژها هم در گیتهاب کدهک موجود است.

 

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

در صورتی که هنگام پرداخت و دانلود یا استفاده از این مجموعه ی آموزشی با مشکلی برخورد کردید می توانید با شماره 09380146555 تماس بگیرید یا در تلگرام و واتساپ پیام بفرستید. 

لیست کامل سرفصل ها 

 1. معرفی
  1. تاریخچه
  2. ابزار
  3. خط فرمان
 2. پروژه محور
  1. آشنایی با Razor Page
  2. درس اول - ایجاد یک برنامه ساده
  3. درس دوم - اضافه کردن جستجو،فیلترینگ،مرتب سازی و چیدمان
  4. درس سوم - ایجاد یک فروشگاه کتاب در سه ساعت
  5. پیاده سازی بازی Tic-Tac-To در Domain Driven Design 
 3. مبانی ASP.NET Core
  1. معرفی
  2. آشنایی با Middleware
  3. فایلهای استاتیک
  4. مدیریت خطاها
  5. کار با Configuration
 4. آموزش پیشرفته ASP.NET Core MVC
  1. معرفی MVC
  2. آشنایی با Pipleline
  3. فایلهای استاتیک 
  4. تکنیک های پیشرفته در Controller
  5. آموزش Routing
  6. آموزش Model Binding
  7. آموزش Views
  8. آموزش Razor SDK & Syntax
  9. کار با فیلترها
  10. آموزش Identity تشخصیص هویت
 5. پیشرفته
  1. آشنایی با Vue.js
  2. ایجاد یک پروژه CRUD با Vue.js و Web API
  3. آشنایی با SignalR
  4. آموزش کار با Collection ها و IList,IEnumerable,IQueryable
  5. ایجاد سرور دانلود و نکات پیشرفته فایل
  6. لوگ کردن و استفاده از Serilog
  7. چگونه Tag Helper بسازیم
  8. نگاه تحلیلی به Techempower
  9. آشنایی با Threadingو برنامه نویسی Async 
  10. آشنایی با Entityframework Core
  11. آشنایی با Docker
  12. آموزش تکنیک های پیشرفته در Identity
  13. آموزش برنامه نویسی Async در ASP NET Core
 6. نکات و ترفند ها
  1. مجموعه ی 50 ویدیو آموزنده توسعه ی وب

خلاصه فصلها

 • در فصل اول به معرفی فریم ورک ASP.NET Core و تاریخچهی آن می پردازیم و سپس درباره ابزار مورد نیاز صحبت می کنیم. در آخر هم با Command Line Interface  آشنا می شویم. 
 • در فصل دوم چهار پروژه ی دمو از مقدماتی تا پیشرفته تهیه شده که شما را ساده و سریع با فرآیند پیاده سازی یک وب سایت فروشگاهی آشنا می کند. ما کارمان را با پیاده سازی یک پروژه ی ساده ی CRUD آغاز می کنیم و در ادامه به آن قابلیت جستجو، فیلتر کردن، صفحه بندی و مرتب سازی اضافه می کنیم. در گام آخر هم یک فروشگاه کتاب پیاده می کنیم. این فصل نزدیک به 7 ساعت است و هدف آشنا این است که در کوتاهترین زمان با مفاهیم اصلی فریم ورک ASP.NET Core آشنا شوید. 
 • در فصل سوم به مبانی فریم ورک ASP.NET Core باز میگردیم و سعی می کنیم مفاهیم درونی آن را مرور کنیم. در این فصل از MVC خبری نیست و فقط از حالت خام فریم ورک استفاده میشود. قصد داریم به بررسی نح.ه ی کار Middleware ها بپردازیم و نحوه ی کار کردن با سیستم مدیریت خطا و تنظیمات را بررسی کنیم. 
 • در فصل چهارم به سراغ الگوی MVC می رویم و ضمن آموزش مباحث مقدماتی نکات و تکنیکهای پیشرفته آن را مرور می کنیم. در این فصل در باره ی ساختار و نحوه ی کار کنترلرها ، ویوها و سیستم Model Binding صحبت می کنیم و یک Model Binder اختصاصی پیاده می کنیم. در ادامه به آموزش Razor SDK و Razor Syntax می پردازیم. قصد داریم بفهمیم پشت دایرکتیوهایی مانند model@ چه می گذرد و در پس زمینه چه روی میدهد. در انتهای فصل به آموزش مفاهیم مربوط به فیلترها می پدازیم و از همه ی آنها در قالب یک پروژه ی دمو استفاده می کنیم. 
 • در فصل پنجم به موضوعات متنوعی در زمینه ی توسعه ی وب با ASP.NET Core می پردازیم. ابتدا با Vue.js آشنا می شویم و یک پروژه ی دموی ساده Web API پیاده می کنیم. سپس درباره ی SignalR صحبت می کنیم و یک برنامه نقاشی زنده با آن پیاده می کنیم. در گام بعد به سراغ Collection ها میرویم. قصد داریم بفهمیم کی و کجا باید از IEnumerable و IList و سایر آرایه های سی شارپ استفاده کنیم. در ادامه به مباحث پیشرفته ای چون پیاده سازی وب سرور دانلود، ذخیره سازی لوگها و آموزش پیاده سازی تگ هلپرها می پردازیم. در آخر هم مفاهیم Threading و برنامه نویسی Async را در قالب چند برنامه ی دمو مرور می کنیم. 
 • فصل ششم مجموعه ی کاملی از همه ی ویدیوهایی است که در طی سال گذشته در آپارات، ویدیوهای سایت کدهک یا لینکدین منتشر شده و شامل نکات و ترفندهای کاربردی است که می توانید هر روز در پیاده سازی پروژه های وب از آنها استفاده کنید. 

خرید برگشت