دوره جامع ASP.NET Core

1,200,000 تومان

مشخصات دوره
زمان 4200 دقیقه
تعداد 716
کیفیت 720
فرمت MP4
حجم 9700 مگابایت

کدهک در حال حاضر با بیش از 70 ساعت آموزش ویدیویی یکی از جامع ترین و کاملترین مجموعه های آموزشی در حوزه ی تخصصی ASP.NET Core را عرضه می کند. 

این مجموعه به آموزش تخصصی ASP.NET Core می پردازد و از مباحث مقدماتی تا تکنیک های پیشرفته همه آن چیزی که برای توسعه وب در دات نت باید بدانید آموزش میدهد. 

در بخش اول این بسته  ASP.NET Core آموزش داده شده است. ابتدا چند پروژه دمو داریم و سپس درباره مفاهیم پایه مثل Middleware صحبت شده است. در ادامه به موضوع MVC و آموزش Controller و Routing و همینطور Action Filter ها پرداخته شده است. 

در بخش دوم به سراغ Entity Framework 5.0 می رویم. این مجموعه به تازگی تهیه شده و هر چیزی که باید درباره کار با دیتابیس و ابزار Entity Framework بدانید آموزش داده شده است. 

در بخش سوم درباره Domain Driven Design صحبت می کنیم. ابزاری مثل MediatR و Fluent Validation آموزش داده شده است همچنین مفاهیمی مثل Value Object و Aggregate و DomainService و Domain Event معرفی شده است. همه مباحث در قالب یک پروژه کلی با کد سی شارپ در ASP NET Core پیاده میشود.

در بخش آخر به آموزش مفاهیم Microservice می پردازیم. درباره ابزاری مانند gRPC صحبت می کنیم. نحوه کش کردن در دیتابیس Redis و کار با Rabbit MQ از مواردی است که هر کدام یک فصل جدا آموزش داده شده است. در انتها در یک پروژه عملی ابزار مختلف را در کنار هم استفاده می کنیم. 

سر فصل ها : 

  1. دوره کامل ASP.NET Core
  2. کارگاه تخصصی Domain Driven Design
  3. کارگاه تخصصی Microservice
  4. دوره کامل EF Core 5.0

  1. دوره کامل ASP.NET Core
  2. کارگاه تخصصی Domain Driven Design
  3. کارگاه تخصصی Microservice
  4. دوره کامل EF Core 5.0

خرید برگشت